Zajištění nebankovní půjčky

Máte momentálně vyšší výdaje než příjmy? Pokud máte jistotu, že v dalších dnech a měsících budete mít naopak výdaje nižší, můžete si půjčit peníze. V závislosti na době splácení půjčky je potřeba mít včas k dispozici další peníze navíc na zaplacení poplatků půjčky. Pokud je například půjčka sjednána se splatností 30 dnů, budete muset za tuto dobu nejen vrátit celou půjčenou částku, ale navíc i sjednaný poplatek, který bývá třeba i 40% z půjčené částky. Pokud vám to nedělá problém, můžete přistoupit k výběru banky a nebo nebankovní firmy, která se pak stane vaším poskytovatelem peněz.

Obvykle jsou banky levnější a nebankovní firmy zase mohou půjčit většímu spektru zájemců, jelikož nebankovní firmy nemusí být tak striktní ohledně svých požadavků na solventnost (schopnost platit závazky) klienta. Pokud tedy se nedaří získat úvěr od banky nebo vaší banku nemáte rádi, zkuste krátkodobé nebankovní půjčky.

Po registraci na internetových stránkách poskytovatele nebankovní půjčky bez doložení příjmů bývá potřeba ověřit totožnost, někdy poskytovatel chce abyste mu zaslali nějakou symbolickou finanční částku jako 1 Kč. Po schválení půjčky které bývá v pracovní dny i během 24 hodin by měly peníze dorazit na bankovní účet během 48 hodin v pracovní dny. Před uzavřením smlouvy/vyjádřením souhlasu je nutné samozřejmě pročíst obchodní podmínky a další dokumenty stanovující pravidla poskytování úvěru u dané firmy. Zajímavé položky bývají sankce za promeškané splátky. Příkladem známého poskytovatele nebankovní půjčky online je Rerum.cz, najdete na internetu i mnoho dalších firem, porovnání a statistik poskytovatelů půjček.

Po té co úspěšně nebo neúspěšně dokončíte celou transakci/splácení úvěru nezapomeňte na důležitý krok jímž je ohodnocení dané firmy/banky tím, že napíšete recenzi/zkušenost. Abyste našli stránku s recenzemi dané firmy, zadejte do vyhledávače jako je Google.cz frázi: jmenofirmy recenze zkušenosti. Pokud se nic nenajde, můžete založit novou stránku například na ceskeforum.com nebo jiné veřejné diskuzní stránce.

Označeno v Finance Označeno s: ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Market Quotes are powered by Investing.com

Rankyy