Ready made a.s. informace

Registrace společnosti nemusí být rychlá a levná záležitost. V české republice proto mnoho firem začalo prodávat již založené firmy s historií a nebo zejména firmy které nikdy nebyly používány.

Koupí ready made a.s. nebo s.r.o. společnosti tedy ušetříte určitě čas. Jestli ušetříte peníze to nevím, ale pokud si ceníte vysoce svého času, může se vám nákup ready made firmy určitě vyplatit. Převod společnosti z prodávající firmy na kupujícího probíhá tak, že prodejce převádí celý obchodní podíl na vás nebo na několik společníků. Tento úkon by mělo být možné provést v rámci jedné schůzky během přibližně jedné hodiny. Po převedení a dokončení této schůzky byste měli být schopni tuto nově nabytou firmu plně využívat.

Pokud tedy potřebujete ihned jednat jako právnická osoba, nákup ready made a.s. se jeví jako ideální řešení. V tomto článku také naleznete odkaz na další informace a firmu která se prodejem ready made zabývá již roky a může vám v této oblasti poskytnout kvalifikované poradenství a cenově dostupné služby.

Drtivá většina zájemců o ready made společnosti vyžaduje aby společnost neměla žádnou obchodní historii a byla naprosto nová se zárukou. Ano prodejce firem je si tohoto požadavku vědom a proto garantuje že firmy jsou naprosto nové bez jakékoliv obchodní činnosti. Firmy registrované profesionálním prodejcem a.s. a s.r.o. mají již své IČO a zápis v obchodním rejstříku České Republiky. Díky těmto výhodám jak již bylo zmíněno může nový majitel začít firmu ihned využívat pro své obchodní účely.

Doufám že Vám byl tento článek alespoň trochu užitečný a pomůže vám při rozhodování zda si založit společnost na vlastní pěst a nebo ji pořídit již založenou od specializované firmy.

Označeno v Finance

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Market Quotes are powered by Investing.com

Rankyy