Co jsou binární opce?

opce – finanční derivát/smlouva na nákup: komodity, měny, akcie, dluhopisu podílu na akciovém indexu … více

binární - dvojfunkční, složený ze dvou, dvojstavový, dvojitý, dvojčlenný

Cena/hodnota komodit, měn,akcií se měníbinarni-opce-graf

Stejně tak jako se mění hodnota/cena komodit, akcií, dluhopisů apod., tak se mění i cena opcí, které představují smlouvu na jejich nákup (například nákup určitého množství zlata).

Průběh obchodu s binárními opcemi (CALL nebo PUT?)

Obchodník s binárními opcemi sází na to, zda se cena binární opce za určitý časový úsek zvýší a nebo sníží. Má tedy pouze dvě možnosti – hop nebo trop, pana nebo orel, call nebo put … call_nebo_put_binarni_opce

tlačítko:

CALL - klikne pokud předpokládá že se cena binární opce zvýší (půjde nahoru)

PUT - klikne pokud předpokládá že se cena binární opce sníží (půjde dolů)

binarni-opce-sazka

Po uplynutí času (1minuta, 5minut, 30minut, 1hodina…) kontroluje zda sázka vyšla :-)

Správný odhad? Získá zpět sázku a casino online jde a přes kterou www stránku obchodujete binární opce”>cca 70% navíc. Při sázce 10 usd bude zůstatek účtu navýšen o 7 usd

Nesprávný odhad? Ztratí sázku. Při sázce 10usd bude zůstatek účtu snížen o 10usd

Jaká je pravděpodobnost výhry?

Je tedy vidět, že obchodník buď vyhraje 7 usd a nebo přijde o 10 usd. Při náhodných obchodech (50% výhra, 50% prohra) bude o peníze tedy přicházet. Podle výpočtu uvedeném zde, bude zmíněný obchodník přicházet průměrně o 1,5 usd na 1 obchod což je 15% z každé sázky (10 usd). Obchodník s binárními opcemi tedy musí mít správný odhad ve více než 65% případů :-)

Pravděpodobnost prohry by mohlo navýšit i to, že brokeři binárních opcí mohou manipulovat ceny jednotlivých investičních instrumentů (akcie, komodity, obligace…), nepoužívají totiž reálné tržní ceny (jsou takzvanými Marker makery) a nebo používat software, který pracuje proti klientům. Z toho důvodu je pravděpodobě vhodné využívat služeb brokerů, kteří jsou regulovaní autoritami pro kontrolu finančních firem (Česká Národní Banka například u nás. Na Kypru CySEC)

Zlaté pravidlo investování: Vkládejme do binárních opcích pouze čas a peníze, které jsme ochotni beze všeho ztratit.

Jak vydělat s binárními opcemi

Označeno v Binární opce a jiné spekulace Označeno s:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Market Quotes are powered by Investing.com

Rankyy

Vítejte na Výdělek Peněz

Vítejte na českém blogu Výdělek Peněz. Pokud hledáte návody jak vydělat peníze, můžete vyzkoušet české fórum ceskeforum.com které se zabývá výdělkem a reklamou na internetu.

Na blogu Výdělek Peněz naleznete nejen tématické články. Informace uvedené na tomto blogu nemusí být přesné, proto je neberte jako doporučení.

Děkujeme